KADORR Agro KADORR Agro

KADORR Agro – новий напрямок розвитку сільського господарства України, створений KADORR Group. Компанія володіє елеваторним комплексом, який знаходиться в Дніпропетровській області, П’ятихатському районі, смт Вишневе. До складу комплексу входить: сучасна лабораторія, ємності для тривалого зберігання культур – 7 силосів та 6 хопперів, власний автопарк, станції авто- і залізничного завантаження (залізничне відвантаження проходить зі станції ЕрастІвка).

KADORR Agro цілий рік здійснює прийом, зберігання, очищення, сушіння, відвантаження культур автомобільними та залізничними шляхами. Загальний обсяг одночасного зберігання становить 65 тис. т. Дві автомобільні лінії дозволяють одночасно приймати різні культури (потенціал відвантаження 300 т/год – два потоки по 150 т/год).

Елеватор оснащений інноваційним обладнанням провідних європейських і українських компаній. Різні прилади дозволяють здійснювати повний комплекс технічних аналізів зернових і олійних культур за короткий проміжок часу.

Одним з напрямів діяльності «Зерно-Агро» – форвардне кредитування сільгоспвиробників. В перспективах компанії – створення сільгоспкооперативу, а також можливість надавати за оптовими цінами сучасну техніку, паливо та добрива малим та середнім сільгоспвиробникам.

Проектом передбачено будівництво власного портового терміналу, великих потужностей з переробки сільгосппродукції та нових елеваторних комплексів та території інших областей країни.