KADORR Agro KADORR Agro

KADORR Agro – новий напрямок розвитку сільського господарства України, створений корпорацією KADORR Group.

Реалізація проекту почалася з будівництва власного елеваторного комплексу в смт. Вишневому Дніпропетровської області. До складу комплексу входить: сучасна лабораторія, ємності для тривалого зберігання культур – 7 силосів та 6 хоперів, лінії авто- та залізничного відвантаження ( залізничне відвантаження проходить зі станції Ерастівка).

Елеватор упродовж усього року здійснює приймання, зберігання, очищення, сушіння, відвантаження культур авто- та залізничним транспортом. Компанія побудувала і ввела в експлуатацію залізничну гілку.

Комплекс оснащений інноваційним обладнанням провідних європейських і українських компаній. Високоточні прилади дозволяють здійснювати повний комплекс технічних аналізів зернових та олійний культур в оперативному режимі.

Одним з напрямків діяльності елеватора – форвардне кредитування сільгоспвиробників. У перспективах компанії – створення сільгоспкооперативу, а також можливість надавати дрібним і середнім сільгоспвиробникам сучасну техніку, паливо і добрива за оптовими цінами.

Проектом передбачено будівництво власного портового терміналу, великих потужностей з переробки сільгосппродукції і нових елеваторних комплексів на території інших областей країни.